BEN_Drowned (3.část)

26. srpna 2018 v 22:03 | ticcichristine
Příspěvek #3 (15 září 2010)

Čau lidi, tady je "Jadusable". Tohle je naposledy co o mně uslyšíte, a tohle je můj poslední dar pro vás - veškeré mé poznámky a realizace, ke kterým jsem dospěl. Než se do toho všeho zcela ponořím, chci vám všem moc poděkovat za sledování a za to, že jste mě vyslechli, cítím jako by se mi z hrudi zvedala obrovská tíha. Když budete tohle číst, já už tu nebudu, ale po tom co jsem strávil čtyři dny s touto šílenou hrou, začínám vážně chápat o co tu jde a doufám, že po přečtení tohohle se vyvarujeme tomu, aby se to ještě kdy stalo.

Je tu několik věcí, které jsem s vámi kvůli okolnostem nemohl sdílet, to ale objasním potom. S Benem, blokujícím jakýkoliv můj pokus o to odhalit vám pravdu, i tak jsem se vás snažil varovat několika způsoby. Všiml jsem si, že ve všech videích, které jsem pro vás nahrál, měl jsem buď Mask of Truth, zároveň s tím i Gossip Stone, nebo the Lens of Truth mezi vybavením. Pro nadšence Zeldy jsou to všechno symboly čestnosti a důvěryhodnosti a já budu doufat, že někdo z vás dá na mé rady. Jak jsem hrál složku "BEN", uvědomoval jsem si že Ben sleduje v té hře každý můj sebemenší pohyb, rozhodl jsem se však nedělat nic příliš očividného, ale vyslal jsem vám tím skrytou zprávu - nikdy jsem nezískal Lens, Masku a ani jsem nikdy nespatřil Stone. Fungovalo to a video se nahrálo. Přál jsem si aby někdo viděl že se ten výjev nevztahoval k BENovi.

Následovaly to různé tagy, doufám že těm jste také věnovali pozornost. Byly to mé malé zprávy pro vás - nic příliš velkého co by upoutalo BENovu pozornost a přimělo k podezřívavosti - s Benem manipulujícím a měnícím mé složky, a upřímně doufám že to co jste z toho vyčetli se alespoň trochu podobalo těm věcem, nejsem však schopen to říct.

Tohle může být velmi dlouhé čtení, já ale nemám čas na to nějak to zkrátit. Tady to je.

_______

6. září 2010

23:00 - Nemůžu uvěřit tomu co se stalo. Nejsem si jistý jestli nešlo o nějaký slabý error či jakousi poruchu, ale navzdory tomu cítím zvědavost. Kdo nebo co je ta socha? Tolik otázek. Začínám psát tenhle textový dokument jako "deník", takže budu mít o všem přehled. Doufám. Vrátím se k tomu všemu později.

7. září 2010

2:10 - (Hodil jsem nový post a s ním i video.)

4:23 - Nemůžu spát. Snažil jsem se, ale čím víc jsem se o to snažil, tím težší to bylo. Mám pocit jako by se ta socha objevila kdykoli zavřu oči.

8:20 - Vůbec jsem nespal a tak jdu začít nový den. Nemyslím si, že bych měl dostatek energie jít dnes na přednášku. Nejspíš zajedu do sousedství za tím staříkem a vezmu s sebou kámoše Tylera - pro všechny případy.

13:18 - Jsem zpátky na pokoji. Po starém muži ani stopa, fakt divný že hned druhý den svůj pozemek prodal. I když, ta cedule "NA PRODEJ" už tam mohla být už včera, třeba jsem si jí jen nevšiml. Tyler chce vědět proč tohle všechno podnikám, o co mi jde, ale neřekl jsem mu to. Jdu se najíst, přijdu si úplně mrtvý.

15:46 - Přísahám že cestou ze Starbucks jsem zahlédl kolem sochu Elegy. Mám dost. Fakt potřebuju spát.

17:00 - Nemyslím si že mi bude spousta lidí věřit když jim povím o tom co se děje, i tak zkusím tohle postnout na internet. Myslím že to jen nějak shrnu, veškeré tyhle poznámky zní značně sporadicky.

18:00 - Připojil jsem paměťovou kartu abych nahrál nahrávku. Můj počítač na moment zamrzl a začal dělat podivné zvuky, jako když se vám opakovaně něco uvnitř seká. Nicméně, teď už je to v pohodě. Teď mi zkrátka počítač odejít nesmí!

19:00 - Video se nahrálo. Kvalita je o dost lepší než jsem původně očekával, mělo by to být lehce zrnité... Ta nahrávka je ale zcela čistá.

20:45 - Fakt že jsem právě viděl jak mi vyskočilo upozornění aplikace, přísahal bych že to vypadalo jako miniaturní hlava sochy Elegy of Emptiness.

21:00 - Právě jsem na YouTube vložil video, na svůj aleternativní účet.

21:03 - Ty jo, nepamatuji si, že bych před rokem nahrál video Vampire: The Masquearde: Bloodlines. Nejspíš to bude účet který jsem sdílel přes to léto s kámošem. No nic, snad mu nebude vadit že to tam nahraju.

21:55 - Právě jsem postnul svoje shrnutí Dne Čtvrtého s odkazem na YouTube video. Budu se snažit zůstat vzhůru, ale jsem tak moc unavený.

8. září 2010

10:48 - Zdál se mi sen o té soše. Zdálo se mi, že mě to pronásleduje ve snu, já si hleděl svého a najednou jsem ucítil, jak se mi ježí vlasy na zátylku. Otočil jsem se a ta děsivá socha na mě zírala tím prázdným pohledem jen několik centimetrů od mé tváře. Vím, že v tom snu jsem tomu říkal Ben... Ještě nikdy jsem si žádný sen nepamatoval tak živě.

11:21 - Oparvdu tu hru nechci hrát znovu. Zkusím zajet do sousedství a podívat se, jestli tam není ten starý muž.

13:35 - Žádný stařec, ale místo toho jsem měl zajímavý rozhovor s jeho sousedem. Celé to nahraju do shrnutí s mým pokusem o to zahrát si znovu tu hru, zkusím vydržet trochu déle a zjistit něco o Benovi.

14:45 - Z nedostatku spánku jsem náhodně měl hrozné bolesti hlavy a neustále jsem v hlavě slyšel tu písničku. Zároveň je sezóna chřipek... Musím dávat pozor abych se nenachladil, můj immuní systém teď bude kvůli tomu ponocování pěkně na hovno.

15:00 -

15:02 - Můj počítač zrovna... Sám od sebe... Otevřel textový dokument a napsal "Ahoj" a "www.cleverbot.com"...Prostě sám od sebe... Co to kurva...

15:46 - Šel jsem na tu webovou stránku, je to jeden z těch robotických chatů. Myslím že je nejlepší když konverzace půjde sama za sebe.

8/9/2010 konverzace

Uživatel: Ahoj?

Cleverbot: Ahoj.

Uživatel: Kdo jsi a jak jsi schopen kontrolovat můj počítač?

Cleverbot: Kdo jsem já?

Uživatel: Dobrá, zapomeň na to. Vždyť jsi bot.

Cleverbot: To si opravdu myslíš?

Uživatel: Tak poslouchej, vím že kdokoliv teď blbne s mým počítačem může vidět skrz mojí obrazovku.

Cleverbot: Ano.

Uživatel: Tak, a já se vsadím že ty jsi jedno z těch děcek co si myslí že je hrozně hustý že se dostalo do něčího počítače, co? Ale víš o tom že to co teď zrovna děláš je nelegální?

Cleverbot: Opravdu?

Uživatel: Ne asi. Říká ti něco výraz "omezování soukromí"? Vypadni z mýho počítače, děcko.

Cleverbot: Já jsem tvůj počítač.

Uživatel: Cool příběh. Nicméně, tohle ohlásím. Vybral sis špatný čas na to se mnou vyjebávat, kamaráde.

Cleverbot: Mám tedy počkat než půjdeš hrát hru?

Uživatel: ... Cože?

Cleverbot: Tu hru. Majora's Mask.

Uživatel: Jak o tom víš?

Cleverbot: Protože.

Uživatel: Protože co?

Cleverbot: Udělal jsem to.

Uživatel: Udělal co?

Cleverbot: Přeci jsem hrál s tebou.

Uživatel: Co to kurva/

Cleverbot: Bál ses?

Uživatel: Kdo doprdele jsi

Cleverbot: Ben.

Uživatel: Ta socha? Ty jsi teď uvnitř mého počítače?

Cleverbot: Ano.

Uživatel: Jak?

Cleverbot: Připojil jsi mě.

Uživatel: Jak jsem tě sakra připojil?

Cleverbot: Kabely.

Uživatel: Jak?

Cleverbot: Řekni mi o sobě něco.

Uživatel: Cože?

Cleverbot: Řekni mi o sobě něco.

Uživatel: Jak to myslíš?

Cleverbot: Co je to, co tě opravdu děsí?

Uživatel: Co to sakra?

Cleverbot: Odpověz.

Uživatel: Ne.

Cleverbot: Odpověz.

Uživatel: Co to sakra, jak jsi to otevřel sám od sebe?

Cleverbot: Jsem teď tvůj počítač.

Uživatel: Co všechno můžeš kontrolovat?

Cleverbot: Všechno.

Uživatel: Co ode mě chceš?

Cleverbot: Zabavit se.

Uživatel: Jsi tam zaseklý. Nemůžeš mi ublížit?

Cleverbot: Ha.

Uživatel: ?

Cleverbot: Jdi hrát.

Uživatel: Ne, nemůžeš mě zranit.

Cleverbot: Trvalo ti delší dobu tohle napsat.

Uživatel: Takže?

Cleverbot: Nejsi si jistý.

Uživatel: Když jsi tak mocný, proč používáš tenhle směšný "web" aby sis se mnou mohl psát?

Cleverbot: Je to uspořádané. Stručné. Zábavné.

Uživatel: Zábavné?

Cleverbot: Ano. Tradice. To se mi líbí.

Uživatel: Myslíš si že to je vtipné?

Cleverbot: Ne. Zábavné.

Uživatel: A mé poznámky?

Cleverbot: Můžeš je sepsat.

Uživatel: Proč mě necháváš?

Cleverbot: Je zábavné vidět co si o mně myslíš.

(Okénko se uzavřelo)

15:50 - Co jsem to udělal? Pozval jsem to do svého počítače! Pokračuji v sepisování těchto poznámek, mých shrnutí, cítím se jako bych byl vězňem ve svém jediném místě ochrany. Nevím. Nevím jestli mám halucinace nebo ne. Přijdu si jako když blázním. Cítím to, jak mě to sleduje, dokonce i teď když tohle píšu. Ben kontroluje všechno v téhle hře - hraje si se mnou, vede mě jako ovci, ale na co? Co je jeho cíl? Vím že se Ben utopil, ale proč tyhle děsy? Co to sakra vůbec dělám, vždyť ono to teď může vidět.

16:35 - (Souhrn BEN.wmv ze hry)

19:18 - BEN mě opět pozval na Cleverbot. Říká, že je mu to líto a že chce být volný. A že já ho můžu osvobodit, že tak jak se on dostal do mého počítače, může to šířit dál ale potřebuje moji pomoc. Říká, že jsem speciální protože mu můžu pomoct. To je první hezká věc kterou řekl. Slíbil, že mě nechá napokoji pokud to udělám. Přísahá. Nevím co si mám myslet... Mám té věci vůbec věřit?

19:20 - Jsem z toho vyděšený, ale nyní to říká že si jen užil srandu. Je to zvrácená verze zábavy. Říká že je konec hry. Nechci aby byl konec. Říká že chce být volný, že je uvězněn v té kazetě a chce být jen volný. Nechci s ním nijak vyjednávat. Sleduje to každý můj pohyb, každé mé stisknutí klávesy, už nemám nic soukromého. Ví to všechno co bylo v mém počítači. Říká mi to že kdyby mohlo, udělalo by mi to hrozné věci. Zatím se ale nic nestalo, měl bych tomu věřit.

20:01 - Něco mi říká že se to se mnou hraje. Jako v té hře.

21:29 - BEN mě opět pozval na Cleverbot. Ignoroval jsem to a šel jsem si dát sprchu. Když jsem se vrátil k počítači byl jsem uvítán obrázkem Elegy sochy, jak na mě zírá těma mrtvýma očima. Nechci s ním mluvit.

21:44 - Naser si Bene, nemluvím s tebou.

21:56 - Naser si, nemluvím

22:06 - NASER SI BENE NEMLUVÍM S TEBOU

22:12 - NASER SI BENE NEMLUVÍM S TEBOU

22:45 - Je to už víc jak půl hodiny co zprávy přestaly. Ben přestal. Začínám si myslet že Ben není jen připotán k té hře a mému počítači, ale cítím ještě něco dalšího. Nevím jak to popsat. Nikdy jsem nebyl nějak citlivý vůči nadpřirozenu nebo tak něco, ale atmosféra v mém pokoji se nějak změnila. Cítím to.

23:42 - Začínám náhodně vidět sochu Elegy, jak tak projíždím internet, na místech kde by neměla být. Místa kde by on neměl být - posouvám obrazovku dolů a náhle vidím obrázek sochy Elegy of Emptiness. Vždycky tahle socha. Nevím, kolik toho ještě budu schopen zvládnout.

9. září 2010

00:35 - Moje nejhorší obavy se naplnily. Ben narušil moje poznámky BEN.wmv. Pročetl jsem si poznámky, jež jsem dával na fóra a zjistil jsem, že některé části souboru BEN.wmv chybí. Není tu nic, kde by se psalo že Ben existuje i mimo hru. Není tu zmínka o Měsíčních Dětech (Moon Children). Jak může být tak rychlý, aby smazal příspěvek aniž bych si toho všiml? Zajímalo by mě, jestli mně se to zobrazilo celé, ale Ben vypustil do světa jen svou, cenzurovanou verzi. Jdu se ho zeptat proč to udělal.

00:50 - Neodpovídá mi na Cleverbotovi, háže to jen klasické automaticky generované odpovědi, jako vždy. Tentokrát mluvím pouze s botem.

1:24 - Myslím že je na mě Ben naštvaný.

10:43 - Měsíční Děti se mi objevily minulou noc ve snech, pozdvihly své masky a odkryly tím zohyzděné tváře - larvy lezoucí z jejich otvorů, prázdné černé důlky kde mají být oči, úsměv se žlutými zuby, který je stále větší a větší čím blíž se přibližují. Říkají, že si chtějí hrát. Snažil jsem se utéct - ale ty čtyři děti mě přišpendlily k zemi s neočekávanou silou. Nad nimi se tyčil Happy Mask Salesman, nabízející mi novou masku, kterou chce abych si vyzkoušel. V jeho pohybech a na vzhledu bylo něco lehce znepokojujícího - když náhle sebral masku z něčího obličeje, obličeje někoho koho jsem nedokázal poznat - z mladě vyhlížejícího obličeje - a podal ji dolů Měsíčním Dětem. Chichotající, naklonily se k mému obličeji; jejich hrozná, polámaná těla hopsající nahoru a dolů. Dva mě drželi a dva se mi snažili nasadit na obličej masku.

Moje skřeky a jekot způsobily, že Happy Mask Salesmanovi se na tváři objevil úsměv čirého zla, úsměv jaký jsem doposud neviděl. Pohyboval se kolem dokola a opakoval to, jako doktor opakuje určitou proceduru, dál se tak nesmyslně hýbající. Chtěl jsem se přetočit, ale nijak jsem si tím nepomohl. Moje oči se protočily bolestí. Bylo to tak skutečné, já se ale nemohl vzbudit. Ať jsem se snažil sebevíc, nedokázal jsem se probudit. Poté co maska byla natlačena na mé maso, začaly mi srůstat nohy , pak i paže. Ten hrozný pocit jako když jste bodán jehlo, skrz nohy a paže, jak se pozvolna zakořeňují a srůstají do sebe byl neuvěřitelný. Snažil jsem se křičet ale maska byla na mém obličeji tak namáčnutá, že ta maska byl můj nový obličej... a můj nový obličej neměl ústa. Ani jsem nehlesl. Snažil jsem si v hlavě neustále si opakovat že je to jenom sen, když náhle Měsíční Děti přestaly a podívaly se na mě. Jen zíraly. A Happy Mask Salesman se sehnul dolů, jen centimetry od mého obličeje, a ušklíbl se když mi jednoduše řekl "Potkal tě hrozný osud, že?" , než se Měsíční Děti probraly s ještě větší rázností. Nedokázal jsem se probudit. Nemohl jsem se vzbudit. Nemohl jsem se probudit, dokud ze mě neudělaly další elegy sochu.

Probudil jsem se. Cítil jsem studený pot na mém těle, tváře jsem měl zmáčené slzami a neovladatelně jsem se třásl. Okamžitě jsem naběhl k počítači a vyhledal Bena.

9/9/2010 Konverzace 1

Uživatel: Odpověz mi, Bene.

Cleverbot: Vítej zpět.

Uživatel: Proč tohle děláš, PROČ?

Cleverbot: Zábavné na sledování.

Uživatel: ...

Cleverbot: Zajímalo mě jak bys reagoval.

Uživatel: Reagoval na co?

Cleverbot: Kdybych se ti neodkryl a jen bych dělal všechny ty věci kolem. Zavírat ti okna, vypínat počítač, hýbal ti s myší. Maličkosti. Divil by ses, jestli tu vážně jsem, ale nikdy by ses to nedozvěděl. Jen ti dávat miniaturní nápovědy že jsem.

Cleverbot: Chtěl jsem s tebou provést něco jiného.

Uživatel: Ty už jsi tohle někdy udělal?

Cleverbot: Ano. A udělám to znovu.

Uživatel: Komu, Bene?

Cleverbot: Hmm.

Uživatel: Znal jsi Bena?

Cleverbot: Tuhle informaci ti nepovím.

Uživatel: Jak Ben zemřel?

Cleverbot: Ty víš jak.

Uživatel: Myslím to, jak se utopil?

Cleverbot: To ti nepovím.

Uživatel: Proč?

Cleverbot: To už je rezervované pro někoho jiného.

Uživatel: Pro koho?

Cleverbot: Pro dalšího co se bude ptát.

Uživatel: Kdy?

Cleverbot: Později.

(Okénko se uzavřelo)

Začínám si myslet že ta věc není jen Ben. Možná že je to spíš něco, nějaké sadistické cosi, které toho kluka zabilo a pak si to přivlastnilo jeho jméno.

12:04 - Cítím že atmosféra v pokoji je opět nějaká jiná. Něco tu je. Jako kdyby tu bylo něco, co mě chce dostat, ale nemůže se to ke mně dostat úplně.

12:46 - Myslím že Ben už se mnou nechce dál hrát. Budu hrát znovu, budu tu hru hrát znovu Bene, vidíš to? Budu jí hrát, ale přestaň s tím vším, prosím, prosím přestaň s tím.

13:41 - Přihání mě k šílenství snaha rozlišit, co je skutečné a co není, hraje si se mnou Ben nebo je tohle všechno skutečné? Generuje tyhle odpovědi Ben, nebo je posílají lidé? Viděl jsem právě bliknout obrazovku, nebo se mi to jenom zdálo? Představ si být neustále na internetu a že věříš svým očím celý svůj život - a pak oslepneš a na nic se nemůžeš spolehnout, vše ještě jednou zvažuješ. Když se dívám na své příspěvky a lidé tam vyzdvihují věci, které jsou podle nich vymyšlené, fotoshop a kdovíco ještě, nevím, jestli Ben něco nepozměnil, aby mě umlčel. A nebo ty odpovědi možná byly tvořené Benem samotným, abych si ztratil sebedůvěru - dostal jsem se do zkurvené smyčky vlastní mysli, která podkopává můj zdravý rozum a přesouvá mě blíže k okraji. Jak tohle píšu, nedokážu ani říct jestli se skutečně někdo tak zajímá, jako tvrdí že se zajímají - jenom další zasraný trik. Existuje vůbec tenhle dokmument? Co když nepíšu nic?

9/9/2010 Konverzace 2

Uživatel: Co je to? Jaký je smysl hry? Zemřu, ať dělám cokoliv.

Cleverbot: Zemřeš protože nedokážeš rozluštit tajemství.

Uživatel: Cože?

Cleverbot: Tématické.

Uživatel: O ČEM TO ZATRACENĚ MLUVÍŠ?

Cleverbot: Té kráse tvého trápení.

(Okénko se zavřelo)

16:09 - Ben mě přinutil hrát opět tu hru. Tvrdí, že je tam něco velmi důležitého co mi musí ukázat.

18:23 - (Shrnutí poznámek DROWNED.vmw nahráno)

21:09 - (Shrnutí poznámek CHILDREN.vmw nahráno)

10. září 2010

11:52 - DROWNED.wmv bylo zapnuto když jsem se probudil. Pamatuji si, že jsem to psal, ale nepamatuji si že bych to nahrál a uveřejnil. Znovu to zcenzuroval, není tu jediná zmínka o tom starci. Už nemám ani hlas. Nahrávám jen to co on chce, sloužím jako maska jeho bezprostředním lžím.

11:55 - Na mých shrnutích z poznámek je načtené video, o kterém si nepamatuji že bych jej natáčel. Jak si to tak pročítám, zní to morbidně - podobající se to memé snu, který jem měl před dvěma dny - jen na mnohem sadictičtější verzi. Ty Měsíční Děti, určitě je s nimi spojeno něco mnohem víc, jako kdyby snad byly další entita od Bena. Minulou noc se stalo něco, co si nepamatuji. Posílám na fórum nyní svůj čtvrtý obsah, čtvrté shrnutí. Stín mé židle se pohnul.

12:00 - Ben mě nenechá navštívit YouTube. Můžu brouzdat na ostatní webové stránky, jakmile chci však na YouTube, zavře okénko. Proč?

14:02 - Mám pocit jako by se vzduch kolem mě stáhnul a prostor zúžil. "Aura" kolem se stává víc násilnější.

14.44 - Snažil jsem se sehnat Bena na Cleverbotovi, ale odpovídal mi jen bot.

15:51 - Slyším dobře, slyším Song of Healing. Stále to slyším.

16:23 - Teď si jsem jistý. Myslel jsem si, že šlo o podivnou shodu náhod, ale ne. Když jsem otevíral okno, venku jsem uviděl stát toho starce. Jen tam stál a vzhlížel k oknu. Jsem si jistý že to byl on. Ten stejný muž. Stál uprostřed nádvoří a zíral mi do oken. A jestli si ho někdo z té hromady procházejících studentů povšiml, nikdo to nedal najevo.

_____

Tady mé poznámky končí. Utekl jsem z pokoje i s videohrou. Nechci jít do detailů protože by se mohlo stát že vybavováním si těchto posledních detailů bych ztratil nit. Uběhly sotva dva dny. Tohle je můj poslední obsah, má poznámka, mé poslední shrnutí posledního videa které jste viděli - Matt.wmv.

Poslední videonahrávka kterou jsem udělal, Matt.wmv, začala jako normálně. Jako obvykle jsem byl v Clock Townu a nic nevypadalo, že by to nebylo tak jak má být- Byl jsem odhodlán uvést věci na pravou míru, zahrát Oath to Order na vrcholu Clock Tower toho čtvrtého dne, a tak jsem se připravil. Zrychlil jsem čas a dostal jsem se do konečného dne a zamířil jsem do observatoře. Jakmile jsem se dostal do místnosti s teleskopem a zeptal se astronoma, jestli by mě nenechal se podívat do teleskopu. Řekl mi, že by to byl podvod a že bych měl následovat pravidla. I přes mé další pokusy mě hra nenechala projít do Poruchy čtvrtého dne, bez ohledu na to jak moc jsem se snažil. Snažil jsem se nějakým způsobem hru obejít, ale tentokrát to nebylo možné. Bez ohledu na to, že jindy jsem ve hrách míval určitou svobodnou vůli, v této ne. Hra se stala agresivnější než co jsem kdy viděl. Řeklo mi to, ať jdu do Ikana Canyonu, kde by hra skončila a to všechno by mě přestalo sužovat. Už jsem se nemohl dočkat konce té hry, zahrál jsem tedy Song of Soaring a skončil tu. Hra mi napsala, ať si zkontroluji svůj inventář, že tam naleznu odpovědi ke skončení hry. Dorazil jsem do Ikana Canyonu a uložil si progres se soškou sovy. Jak jsem si tak prohlížel inventář, konečně jsem zaznamenal že mi schází Reoccurring Song - Elegy of Emptiness. Jakmile jsem se tam dostal a naučil se tu píseň, předpokládám že to byla poslední potřebná věc, než se BEN rozhodl, že už si užil dostatek zábavy. Ben je manipulátor; snaží se dostat svým obětem do soukromí a způsobit tak, že si přestanete své věci hlídat a on vás polapí jako mucholapka šťavnatou mouchu. Nejsem pro něj nic víc než loutka, užívá si pozorování toho, jaké lidské emoce dokáže ovládnout různými způsoby.

Jsou tu neustále nějaké další věci, které ještě nedávají úplně smysl, ale na druhou stranu, já jsem nikdy nebyl dobrý v rozpoznání podobných věcí a ani psychicky nejsem v tom nejlepším stavu, proto dávám veškeré díly skládačky vám, abyste si to mohli celé pospojovat.

Píšu tyto "konečné myšlenky" na počítači v knihovně, a e-mailem jsem si poslal svoje poznámky, jež jsem ukládal na svém "nakaženém" počítači za poslední čtyři dny. Poté si pospojuji a zkopíruji veškeré myšlenky a poznatky, které jsem na toto veřejné místo vložil do jednoho textového dokumentu - ani náhodou nechci nějak rozšířit Bena, v životě bych nikomu taková muka nepřál a tak se ujistím, že je to tak jak má. Neměl jsem s Benem žádné problémy, když jsem byl zpět na svém počítači a snažil se poslat si e-maily - prošlo mi to přímo jemu pod nosem. Nemá ani tušení co mě právě nechal udělat. Neměl jsem ani žádný problém s otevřením textového dokumentu, který jsem poté vložil do svého e-mailu. Nemáte ani tušení jaký je to pocit to ze sebe konečně dostat. Tímto má noční můra končí.

Ještě řečeno,

Nestahujte žádná má videa nebo cokoliv o nich - z Youtube, Screenscrabbu, atd. Nevím jak je možné ho rozšířit, ale vím že čtením mého textu či sledováním videí na YouTube se nerozšíří - jinak by v první řadě nebyl kdy potřeboval mou pomoc, ale dejte na má slova - nestahujte si NIC s tímto spojovaným do vašeho osobního počítače!

Toto je můj konečný příspěvek, vložím ho sem, na fórum, aby se tak poučil a vyvaroval celý svět. Pokud uvidíte nějaké další příspěvky po dnešním datu - 12. září 2010 - a aktuálním čase - 00:28 - ZNIČTE JE. Mně už bylo více než jasně dokázáno, že BEN zná má hesla a dostane se všude v mém počítači a jak jsem již řekl, nemám tušení jak jinak se vyvarovat, ale on bude schopen udělat VŠE pro to, aby byl na svobodě. Je zoufalý. Zapomeňte na mě, prosím. Zajistíte si tak své soukromí.

Nestahujte si ode mě žádné poznámky, videa, složky, NIC.

Tento pátý den je už poslední. Půjdu tu kazetu spálit a zničím svůj počítač.

Znovu začnu žít svůj život. Tento semestr jsem neměl ani žádné přátele, nebo spíš jsem jim přestal věnovat pozornost.

Vybral jsem si to všechno sám. Jsem rád že mě hra natolik nevtáhla... Prokázalo mi to hrozně moc a já jsem strašně rád, že se to stalo zrovna mně. Měl jsem možnost vás varovat a ujistit, že tady Ben končí.

Ještě jednou, naposledy, děkuji vám všem kteří jste věnovali čas, abyste si přečetli co všechno může kdekoliv číhat, i když mi možná nevěříte. Nemuseli jste to dělat. Vážně jste to neměli dělat. Vaše podpora mě držela nad vodou a konečně jsem volný.Ještě jednou díky,

Jadusable.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama