The Midnight Game (Půlnoční hra)

16. června 2018 v 20:18 | ticcichristine
"Půlnoční hra" je velmi starý, pohanský rituál, užíván téměř pouze pokud někdo porušil zákony týkající se pohanství obecně.

Mezitím co to bylo využíváno i jako obětní rituál, aby si lidé neznepřátelili bohy, stále tu byla určitá (a poměrně vysoká) šance že ten, kdo hraje "Půlnoční hru", zemře.

Je tu také vysoká pravděpodobnost permanentního poškození psychického stavu mysli (paranoia, stres, neustálý strach). Proto velmi důrazně apeluji na váš zdravý rozum - NEHRAJTE PŮLNOČNÍ HRU.

Nicméně, pokud se tu najdou pošetilci, odvážlivci (či chcete-li se nazývat) hledači, kteří baží po vědění a zkoušce starodávného pohanského rituálu, zde jsou jednoduché instrukce, jak hrát Půlnoční hru.

Pouze na vaše vlastní nebezpečí.

VAROVÁNÍ: Hrála jsem tuto hru. Lidé zemřeli. Nehrajte ji. On vás bude už navždy sledovat.

NUTNÉ: Musí být přesně 00:00 (12 AM) když začnete s rituálem. Jinak nebude fungovat.

INGREDIENCE: Budete potřebovat svíčku, list papíru, psací pomůcku, sirky nebo zapalovač, sůl, dřevěné dveře a alespoň kapku vaší vlastní krve. Pokud hru hrajete ve více lidech, budou potřebovat jejich vlastní zmíněné materiály a budou muset také dodržovat následující pokyny.

1. krok - Napište své celé jméno (první, prostřední a příjmení) na kus papíru. Kápněte na papír alespoň jednu kapku vaší krve a počkejte, až se do papíru vsákne.

2. krok - Zhasněte všechna světla v místě (domě), kde rituál provádíte. Jděte k dřevěným dveřím a položte před ně papír s vaším jménem. Nyní vezměte svíčku, zapalte ji a postavte ji na papír.

3. krok - Zaklepejte na dveře dvaadvacetkrát. (22x) Musí být půlnoc, když budete klepat naposledy. Poté otevřete dveře, sfoukněte svíčku a zavřete dveře. Tímto jste právě dovolili "Půlnočnímu muži" vstoupit do vašeho domu.

4. krok - Okamžitě znovu zapalte svíčku. Tady hra začíná. Nyní musíte procházet vaším kompletně temným domem pouze se zapálenou svíčkou v ruce. Vaším cílem je se vyhýbat Půlnočnímu muži, a to až do 3:33 hodin ráno. Pokud bude vaše svíčka zhasínat, znamená to že Půlnoční muž je poblíž vás. Pokud svíčka zhasne, musíte ji okamžitě zapálit v následujících deseti sekundách. Pokud se vám nedaří zapálit svíčku, musíte kolem sebe okamžitě utvořit kruh ze soli. Pokud nejste ani v jedné akci úspěšní, Půlnoční muž vytvoří halucinaci vašeho největšího strachu a vyrve vám orgány, hezky jeden po druhém. Budete to cítit, ale nebudete schopni se pohnout či jakkoliv reagovat. Pokud jste úspěšní při vytvoření kruhu ze soli, musíte uvnitř něj zůstat až do 3:33 ráno. Pokud jste uspěli se zapalováním svíčky, můžete i nadále pokračovat ve hře. Musíte pokračovat do 3:33 hodin ráno, aniž byste byli napadeni Půlnočním mužem, či chyceni v kruhu soli, abyste hru vyhráli. Půlnoční muž opustí dům ve 3:33 ráno, můžete pak pokračovat v obyklém ránu.

POZNÁMKA: Faktory, které vám napoví, že je Půlnoční muž blízko vás je například rychlá změna teploty, skrz temnotu spatříte černou, lidskou osobu a uslyšíte velmi slabý šepot, který pochází zdánlivě odnikud. Pokud se vám něco z tohoto stane, urychleně opusťte místo kde jste, abyste se vyhnuli Půlnočnímu muži.

NEROZSVĚCUJTE žádná světla během Půlnoční hry.

NEPOUŽÍVEJTE baterku během hry.

NECHOĎTE spát v průběhu hry.

NEZKOUŠEJTE dát krev někoho jiného na papír s vaším jménem.

NESNAŽTE SE použít během hry zapalovač místo svíčky. Nebude to fungovat.

A ROZHODNĚ SE NEPOKOUŠEJTE vyprovokovat Půlnočního muže, ať už JAKÝMKOLIV ZPŮSOBEM.


A i přesto, když hra skončí, on tam stále bude, ve stínech, temných zákoutích, sklepeních. Bude vás sledovat.

... Hodně štěstí.

Budete jej potřebovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama