The Elevator Game

2. června 2018 v 21:56 | ticcichristine
//Uběhl již opět měsíc, co jsem naposledy našla čas na přeložení byť jen krátké creepypasty. Tentokrát trochu jiný šálek čaje - troufnete si? Enjoy. x)

Tato hra má původ zakořeněný v Koreji. Pokud splníte správně rituál, máte možnost dostat se do "jiného světa". Podle lidí kteří hru úspěšně dokočili, "jiný svět" vypadá úplně stejně jako ta budova, ve které se nacházíte, jen s rozdílem že světla jsou zhasnutá a můžete v dálce vidět jakousi rudou stezku. Kromě tebe se zde nenachází jediná živá bytost. Někteří tvrdí že jim elektronika jako telefon, kamera apod. nefungují, jiní naopak že ano. Někteří také říkají, že z nějakého důvodu je těžší dostat se zpět do reálného světa. Buď jste příliš dezorientovaní a nenajdete výtahh, kterým jste přijeli, nebo se výtah vzdaluje čím více se přibližujete.

Zde jsou pravidla hry:

Musíte být v deseti (či více) patrové budově, ve výtahu sám. Pokud je s vámi ve výtahu ještě někdo, fungovat to nebude.

1. Vejdeš do zvolené budovy a dostaneš se sám do výtahu v prvním patře. Nepokračujte, pokud je ve výtahu někdo s vámi.

2. Zmáčkněte tlačítko do čtvrtého patra.

3. Když výtah přijede do čtvrtého patra, nevystupujte. Místo toho zůstaňte uvnitř a stiskněte tlačítko druhého poschodí.

4. Jakmile se zastavíte ve druhém patře, zůstaňte i nadále ve výtahu a zvolte šesté patro.

5. Po příjezdu výtahu do šestého patra, zůstaňte stále ve výtahu a znovu stiskněte tlačítko do druhého patra.

6. Ve druhém patře, stále uvnitř výtahu, zmáčkněte tlačítko do desátého patra.

7. Když přijedete do desátého, zmáčkněte tlačítko do pátého poschodí.

8. Když přijedete do pátého patra, může se stát že k vám přistoupí mladá žena. NEDÍVEJTE SE NA NI, NEMLUVTE NA NI. Není tím, kým se zdá být.

9. Stiskněte tlačítko do prvního poschodí. Pokud se výtah rozjede do desátého patra místo prvního, pokračujte. Pokud se však rozjede do prvního, kde vám zastaví, opusťte výtah jak nejrychleji to půjde. Nezastavujte se. Neohlížejte se. Nemluvte.

10. Pokud výtah přijede do desátého patra, máte dvě možnosti - opustit výtah, nebo zůstat uvnitř. Pokud si zvolíte vystoupit, a pokud k vám v pátém patře přistoupila žena, zeptá se vás, kam jdete. Nedívejte se na ni. Neodpovídejte jí.

11. Pokud se vám povedlo dostat se do jiného světa, zjistíte snadno a pouze jediným způsobem - v celé přítomnosti jste pouze a jen vy.

Cesta zpět:

Pokud si zvolíte zůstat ve výtahu, když přijedete do desátého poschodí:

1. Stiskněte tlačítko pro první patro - pokud tlačítko nefunguje, mačkejte jej dokud fungovat nezačne.

2. Jakmile výtah přijede do prvního patra, vystupte okamžitě po otevření dveří. Neotáčejte se. Nemluvte.

Pokud jste se rozhodli opustit výtah po příjezdu do desátého patra:

1. Musíte se vrátit stejným výtahem, kterým jste přijeli.

2. Když vstoupíte do výtahu, namačkejte tlačítka ve stejném pořadí jako v prvních pokynech od bodu 2 až do bodu 8 (měli byste skončit v pátém patře).

3. Když se dostanete do pátého patra, stiskněte tlačítko do prvního patra. Výtah se opět rozjede do desátého poschodí. Stiskněte libovolné tlačítko poschodí, abyste výjezdu nahoru zabránili. MUSÍTE stisknout libovolné tlačítko NEŽ přijedete do desátého patra.

4. Poté co se dostanete do prvního patra, opatrně se porozhlédněte. Pokud je něco v nepořádku - byť jen sebemenší detail - NEOPOUŠTĚJTE výtah. Pokud je něco špatně, zopakujte krok 2 (číselnou kombinaci), dokud vše nevypadá tak jak má. Jakmile jste si jisti, že jste zpět v reálném světě, můžete opustit výtah.


Poznámky:

- Jiný svět je s reálným téměř identický, až na to že jste jediná živá bytost, světla jsou zhasnutá a v dálce lze vidět červenou cestu.

- Dle některých nefunguje elektronika.

- Návrat zpátky může být velice složitý - buďte proto velice obezřetní!

- Pokud se stane, že během rituálu ztratíte vědomí, omdlíte apod., je vysoce pravděpodobné že se probudíte doma v pokoji. Ale pozor - pořádně se rozhlédněte, jestli jste ve vašem skutečném pokoji. Pokoj, ve kterém se můžete probudit, vůbec nemusí být ten, který jste opouštěli než jste šli zkusit tento rituál.

Žena z pátého poschodí:

- NEMLUVTE s ní.

- NEDÍVEJTE se na ni.

Pokud to uděláte, může se rozhodnout držet vás v její časové, výtahové smyčce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama