One-man Hide and Seek (Aneb jak hrát sám hru na schovávanou)

15. června 2018 v 23:10 | ticcichristine
Hra na schovávanou, kterou hraje člověk sám, je poměrně populární v určitých částech Asie. Ti, kteří to vyzkoušeli na vlastní kůži tvrdí, že rituál skutečně funguje - zároveň však měli pocit, jako by byl jejich život v ohrožení.

BUDETE POTŘEBOVAT TOTO:

- Panenku, která má dvě nohy. (Panenka poslouží jako místo, do něhož vstoupí duše - existuje ale podmínka, že si nesmíte vybrat lidskou či vaši oblíbenou panenku, jelikož hrozí že by duše odmítla poté odejít.)
- Rýži ( Duch, kterému ji nabídneš se prý stane rychleji mocnější)
- Červenou nit ( Ta symbolizuje krev a akt omezení)
- Nějakou část z tvého těla (Najčastěji používané jsou nehty, někdo však používá vlasy, krev, kůži, atd. NEPOUŽÍVEJTE část těla (vlas, nehet) někoho JINÉHO - jinak na danou osobu uvrhnete kletbu.)
- Zbraň ( Něco s čím bodnete panenku, budete-li se na ni zlobit. Pravé nože jsou však nebezpečné, je tedy lepší použít jehlu či ostře ořezanou tužku.)
- Slanou vodu nebo alkohol (Bez toho by hra nikdy neskončila - tento materiál vám dává nad duší určitou kontrolu, i když velmi značně omezenou.)
- Místo, kde se schováte
- Jméno (Dát duši jméno je to nejmocnější, co člověk může udělat. Jméno dá duši ohromnou sílu.)

1. krok - Rozřízněte panenku a vyplňte ji rýží.
2. krok - Vložte do panenky něco z vás (nehet,vlas,atd.)
3. krok - Ovažte ji červenou nití, aby to duši "spoutalo" a vás chránilo.
4. krok - V koupelně napusťte vodu do velkého umyvadla a najděte místo kde se schováte.
5. krok - Připravte si na místo hrnek slané vody (či alkoholu) než začnete hrát.

JAK HRÁT:

1. krok - Začněte ve 3 hodiny ráno - to jsou duše nejvíce aktivní.
2. krok - Pojmenujte panenku.
3. krok - Když hodiny odbijí 3 hodinu ranní, zavřete oči a 3x za sebou řeknětě "První se schovává (jméno panenky)!" - Pokud mluvíte přímo k panence, musíte mluvit zřetelně!
4. krok - Jděte do koupelny a vložte panenku do umyvadla.
5. krok - Zhasněte všechna světla.
6. krok - Zavřete oči a počítejte do deseti. Připravte si svou zbraň a zamiřte do koupelny. Jděte k panence a řekněte "Našla/Našel jsem tě (jméno panenky)!" a pobodejte ji. Poté znovu zavřete oči a 3x za sebou řekněte "Teď počítá (jméno panenky)!"
7. krok - Položte zbraň vedle panenky a jděte se schovat na své vybrané místo. MUSÍTE zamknout dveře, stejně tak jako všechny zbylé dveře a okna.
8. krok - Vypijte slanou vodu (nebo alkohol), ale NESPOLKNĚTE to nebo to NEVYPLIVNĚTE. Slaná voda vás ochrání před duší.

KONEC:

Pokud chcete ukončit hru, vezměte zbytek slané vody či alkoholu a najděte panenku. Pamatujte že panenka nemusí být v koupelně a byly už případy kdy byla venku. Když najdete panenku, vyprskněte slanou vodu z vaší pusy na panenku, totéž pak udělejte se zbytkem slané vody nebo alkoholu. Zavřete oči a zvolejte "Vyhrál/a jsem! Vyhrál/a jsem! Vyhrál/a jsem!". Duše v panence se vzdá a hra tímto končí. Je doporučené panenku pro jistotu spálit.

DŮLEŽITÉ:

- Nehrajte hru déle než dvě hodiny. Po dvou hodinách, duše uvnitř panenky bude příliš silná na to, aby se dala odstranit.
- Musíte hrát sami. Čím více hraje lidí, tím větší šance je, že se duše v někom usídlí (a posedne je).
- Nechoďte ven.
- Když se schováváte, buďte naprosto POTICHU.
- Než začnete hrát, vypněte veškerou elektroniku.
- Když budete utíkat, NEOHLÍŽEJTE SE. Neusněte během hry - panenka by vás mohla velice snadnno pobodat.
- Pokud budete panenkou objeveni, je možné, že se vám objeví nějaká modřina, rána či vás dokonce může posednout. Na druhou stranu, když vás nnajde, buďte opatrní - někde na zemi kolem vás či ve vaší kapse bude ukrytá vaše zbraň.
- Poté co hra skončí, je důležité pečlivě uklidit. Ujistěte se, že dáte sůl do každého rohu v domě, především v místech, kde jste položili panenku a v místech, kde jste ji poté našli. Říká se, že sůl děsí a odhání pryč duše.

Lidé kteří hráli One-Man Hide and Seek popisují, že nejčastěji se během hry dějí tyto věci:
- Televizní programy se libovolně mění.
- Světlo, které svítí perfektně, začne blikat.
- Dveře se otevírají a zavírají.
- Slyší tichý smích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama