Funnymouth

21. června 2018 v 18:20 | ticcichristine
*Funnymouth se připojil na #ReferSales

funnymouth: ahoj všichni

funnymouth: mám rád bluud

funnymouth: vidím tvůj krásný obličej ale nemáš proč smutnit

funnymouth: notak

funnymouth: :)

*funnymouth se odhlásil z #ReferSales

GhostJorge: ..No do hajzlu, co to do prdele bylo?

lemonlimeskull: Fakt se to právě stalo?

GhostJorge: Jo, Skull. Fakt se to stalo.


První věc, kterou bych měl pravděpodobně zmínit je ta, že já jsem "lemonlimeskull". Jinak řečeno, je to má přezdívka na tomto fóru.

To bylo poprvé, co jsem se dozvěděl o "funnymouthovi", a pro všechny důvody, mělo to být i naposledy. Každý kdo psaním (chatováním) strávil nějaký čas ví, že podivíni přicházejí a zase odcházejí. Vždy někdo přijde, trochu nás potrollí a pak táhne tam, odkud se vzal.

Co mě ale zarazilo u Funnymoutha bylo to, že nepřišel na chat s nějakým konkrétním cílem. Nesnažil se nikoho naštvat a ani se nikoho v chatu nezeptal, jak opravit počítač či jak správně odstranit z počítače virus.

Prostě se přihlásil, napsal nějaké náhodné blbosti a spokojeně šel zase pryč.

lemonlimeskull: Tak, a teď vážně... Co to sakra?!

GhostJorge: Nem tušení.

GhostJorge: *Nemám tušení.

lemonlimeskull: Je na jiném kanálu jestli ti tolik chybí.

lemonlimeskull: #bluud

GhostJorge: Vlastně ani ne, pane.

lemonlimeskull: XD

lemonlimeskull: Hajzle.

Nevím, co jsem si sliboval od toho, když jsem toho divného týpka sledoval na druhý kanál. Nejsem ten typ člověka co se vychýlí z původního kurzu aby otravoval nebo se hádal s lidmi. Většinou to ignoruji, ale pokud se mi někdo dostane tak moc pod kůži, nemám problém BÝT takový.

Myslím že to, co následovně říkám jen dokazuje, že nemám tušení proč jsem se do toho pustil.

*lemonlimeskulll se přihlásil na kanál s názvem #BLUUD

lemonlimeskull: Čau.

Byl tady na tom kanálu úplně sám.

funnymouth: O)_(O

lemonlimeskull: :)

lemonlimeskull: Takže...

funnymouth: O)_(O

lemmonlimeskull: Takže... Ty na mě zíráš.

lemonlimeskull: To je neslušné.

funnymouth: sorrey

funnymouth: to je to co dělám

funnymouth: jen zírám

funnymouth: chápeš

lemonlimeskull: To vidím.

funnymouth: O)_(O

V ten moment jsem se nahlas uchechtl. Byl sice divný, ale neškodný.

lemonlimeskull: Můžeš se vrátit zpátky na #ReferSales pokud chceš.

lemonlimeskull: Nebudeme tě nijak ponižovat, jestli je tohle to, čeho se bojíš.

funnymouth: O)_(O

lemonlimeskull: Nebo taky ne.

lemonlimeskull: No nic, dneska se dost nudím a tys vypadal celkem zvláštně. Zajímavě.

funnymouth: Taky se nudim

funnymouth: vždycky ne

limonlimeskull: Vždy ne co?

funnymouth: vždycky ne, to je to

funnymouth: vždycky ne protože oni taky ne a potoooom

funnymouth: mi hrábne

lemonlimeskull: O-kay, tak se ještě uvidíme.

funnymouth: O)_(O

A s tímto jsem konverzaci opustil. Rychle se pro mě stal zastaralou záležitostí, přišlo mi, že se jedná jen o nějakého blba který ani nemá tušení jak správně zacházet s chatovacím programem. Být na všechno sám a kkaždou chvilku nahlédnout do nějaké jiné konverzace, napsat nějaké sračky a opustit konverzaci jen aby získal pozornost. Tohle jsem možná dělal jako děcko 90.let a hrozně jsem se na tom bavil, ale jo... Je to debilní.

GhostJorge: Hmm?

lemonlimeskull: Nic. Fakt nemám páru o čem to mluvil.

GhostJorge: Ha. Vítej na internetu.

lemonlimeskull: Smutný fakt je, že kromě nás dvou je to jediný uživat který je online celou noc.

*lemonlimeskull nakopne KillJaye a zařve "VSTÁVEJ!!!"

lemonlimeskull: Blah.

Ticho panovalo v chatu déle než půl hodiny. Zmenšil jsem okénko chatu a došel si na toaletu. Zkusil jsem tedy na chat znovu, když jsem se vrátil.

lemonlimeskull: Je tu někdo?

Nikdo. Osm uživatelů a každý z nich offline.

lemonlimeskull: NUDA.

lemonlimeskull: Lidi proč jste všichni tak NUDNÍ?

funnymouth: O)_(O

lemonlimeskull: VZBUĎTE SE.

*lemonlimeskull vložil ruku každého do mísy s horkou vodou.

Zabralo mi pár sekund než jsem si toho všiml. Funnymouth znovu, a zase zírající. Pokrčil jsem rameny a s rezignovaným povzdechem jsem si pomyslel "Už ne zase tuhle blbost".

Poté jsem zjistil, že není na kanálu.

lemonlimeskull: ?

lemonlimeskull: Viděl ho někdo jiný?

lemonlimeskull: Oh, jasně že ne, všichni jste odhlášení.

Najednou, starší zpráva z večera mi vyskočila na obrazovku. Inu, takové věci se zkrátka stávají.

Ale to nic nemění na tom, že mě to vyděsilo.

Po několika minutách, co jsem tu seděl s tíživým, chladným pocitem v břiše... S pocitem, který mi říkal "Udělal jsi něco, co jsi dělat neměl", jsem se rozhodl přestat si hrát na hrdinu a odhlásil jsem se z konverzace.

Jistě, MOHL jsem se tvářit že je vše v naprostém pořádku - ale k čemu, když jsem byl vyděšený? Navíc, kolem nebyl nikdo kdo by to snnad mohl vidět.

Po pár hodinách brouzdání na internetu jsem šel spát asi kolem 2:40 hodin ráno.

Jedna věc, které jsem si na sobě vždy nesmírně vážil, bylo to, že jsem nikd neměl noční můry. Nebo alespoň ne často. Většinou, když už se mi zdá u monstrech nebo nějakém duchovi, většinou ve snu převezmu kontrolu a dál si užívám v klidu svůj sen. Střílím zombie do ksichtů, duchům s lítostí řeknu, že nejsou skuteční a vysměju se jim a když se objeví ve snu nějaká pohroma, dokážu se dostat včas na bezpečné místo.

Za posledních deset let jsem měl MOŽNÁ čtyři noční můry. Ano, mluvím naprosto vážně.

První noční můra mého dospěláckého života byla v roce 2005. Právě jsem se rozešel s někým, kdo mě celý rok za mými zády podváděl. Tu noc, když se mi KONEČNĚ podařilo usnout, zdálo se mi, že byla přivázána na nemocniční lůžko, kde jí byl z hlavy vysáván mozek nějakou hnusnou kreaturou skrze nějaký organický stroj.

Mozek křičel. Neustále křičel.

V druhé noční můře jsem se nacházel v nemocničním prostředí, kde se testoval experiment který má zachraňovat životy. Byla tu prohlídka veškerých moderních technologií, moderní věty, lidé v bílých pláštích apod. Poté jsem byl zaveden do místnosti, kde byly tři oběti hrozivé autonehody, "zachráněné" jejich novodobou technikou. Mladá dívka, která měla nafouklý obličej, pověšena za hrudník a žena, která na tom byla velmi špatně s jejíma končetinama.

Třetí přišla krátce po druhé. Byl jsem obtěžovván dvěma lidmi - jeden mě chtěl neustále obviňovat a nebralo to konce. Druhá osoba mě neustála strkala a štípala mnoha divnými způsoby. Mohl jsem tento sen kontrolovat, tak jako všechny ostatní, a poslal jsem dva muže proti sobě - jakési spravedlivé zadostiučinění.

Místo toho však štípač začal být enormně násilný - tahal jazyk toho druhého tak dlouho, dokud ho nevytrhl... Poté mu začal tahat víčka tak, že se nafoukly v jakýsii groteskní prolaps.

Přesto si myslím, že i když jsem měl takové noční můry, nikdy jsem nebyl z ničeho vyloženě vyděšený. Vždycky to byla hrůza, která se brutálně stala někomu jinému.

Nicméně, tato noc byla jiná. Ihned jak jsem usnul, začal jsem snít. Byl to obyčejný sen, že jsem v lese, sleduji zvířata, zpěv ptáků a jen tak jsem relaxoval. Ležel jsem v trávě a díval se na oblohu. Je to ten typ snu, který vždy uvítám po takovém debilním dni jako ten dnešní. Vzbudím se šťastný a budu moci začít znovu.

Tentokrát se ale scénář změnil. Ležel jsem v trávě... Ale v ten moment, co jsem se díval vzhůru na oblohu, něco bylo jinak.

Byl to studený, nepříjemný pocit na mém krku.

Ve snu, zašátral jsem dlaní na krk a odtáhl jsem dlouhého, odporného červa. Štítím se jich. Pokud vidím nějakého v zahradě, s největší pravděpodobností popadnu lopatu a zahrabu ho hluboko pod zem tak, abych ho náhodou nespatřil znovu.

Znechucen, odhodil jsem červa na stranu a pokračoval jsem ve svém snu.

A potom... Zase ten pocit. Vlhký, kroutící se cosi na straně mého krku.

Odhodil jsem dalšího červa.

A pak znovu totéž.

Když se to stalo počtvrté, bezmoc a nejistota se mě zmocnily natolik, že jsem se okamžitě probudil. To se většinou stává,, když se blbosti z mých snů stanou až moc skutečné. Prostě konec hry.

Nicméně, zvládl jsem to. Nebo alespoň jsem si to myslel. Ve světě, do kterého jsem se probudil, rychle jsem si dlaní sáhl na krk. Byla tam kluzká stopa po slizu. Moje logická úvaha zněla tak, že jsem nejspíš slintal ve spánku. Není to nic na co bych měl být hrdý, ale nejhorší věc na světě to také není. Moje zaměstaná, snová mysl si musela utvořit ten studený, mokrý pocit slin jako sliz té odporné kreatury tam v lese.

Více znepokojující byl nejspíš fakt, že na posteli byly rýhy. Abych to upřesnil tak byly čtyři. Bylo to, jako by nade mnou někdo klečel na čtyřech mezitím co jsem spal, opírající se o ruce a nohy.

Byla tu spousta důvodů, co se mohlo stát, ale... Té noci jsem se pořádně nevyspal. Sebemenší šramot, zvuk ventilace, mě dokázal probudit. Neměl jsem sebemenší důvod vracet se do snu, zpět do toho lesa.

Když se dostavilo ráno, byl jsem připravený vstát. Jít z domu a pomést všechny pavučiny. Jen jsem si řekl, že ještě rychle zkontroluji e-mail, abych se ujistil že tu nejsou žádné naléhavé zprávy.

Překvapení!

Od: funnymouth@bluud.com

So, Lis 17, 2012 ve 2:42

Pro: Charles Watts <chwatts@refersales.com>

dobře jsem se bavil když jsme spolu mluvili může to bejt zase sranda však uvidíš co myslim

nepřestane se mi to líbit

----------

Jak pravděpodobně víte, nedal jsem tomu kreténovi svoji e-mailovou adresu. Každopádně, logicky, někdo jiný z kanálu musel mít můj e-mail. Očividně se vrátil zpět do #ReferSales, někoho se zeptal na mojí e-mailovou adresu a nějaký vůl mě totálně zradil a vyklopil mu moje osobní informace a kontakt.

Avšak...

E-mail byl poslán ve 2:40 ráno. To byl ten čas, kdy jsem šel spát... Když každý na chatroomu byl odhlášený.

I přestože jsem VELICE DOBŘE věděl, že to je nějaká léčka, odpověděl jsem.

----------

Od: Charles Watts <chwatts@refersales.com>

So, Lis 17, 2012 v 9:29

Pro: funnymouth@bluud.com

Uhmmm, tak hele, kámo. Nejsem si jistý jestli chci, abys mi ještě psal.

----------

Byla to jasná a přímá zpráva. Nemohl si tu zprávu vyložit nějak jinak a i když to bylo přímé, nepobízel jsem ho aby odpovídal a začal nějakou nesmyslnou válku.

Ale, jak jinak...

----------

Od: funnymouth@bluud.com

So, Lis 17, 2012 v 9:30

Pro: Charles Watts <chwatts@refersales.com>

notak

nesmutni

vím že se ti to bude líbit užijem si spolu spoustu zábavy

je to v pohodě

----------

A s tím jsem zablokoval jeho adresu. Opravdu, tohle jsem měl udělat v první řadě, ale stále ve mně hlodal pocit zvědavosti, kam až to všechno zajde. Možná kdybych si ho nevšímal nebo ho odpálkoval, přiznal by se, že si jen dělá srandu a nazval by mě pochcanou dětskou dečkou. Když jsem však viděl, že to jsou ty staré kecy, dal mi tím zelenou abych ho blokl nadobro.

V tomhle bodě jsem si dovolil konečně trochu odpočinout. Byl v definitivním bloku. Nebyla tu žádná možnost, aby tento ban obešel.

Po několika minutách jsem se přesvědčil že je to za mnou a pokračoval v normálním dni... Dokud jsem se nevrátil domů za setmění a v mém břiše se ozval studený, nepříjemný pocit... A já neměl tušení proč.

Dobře, není to tak úplně pravda... Měl jsem nějaký nápad.

Zkontroloval jsem e-mail.

Nic od funnymoutha, nicméně tu byla zpráva. Od Jeorge.

-----------

Od: Jorge G <ghostjorge@refersales.com>

So, Lis 17, 2012 ve 14:03

Pro: Charles Watts <chwatts@refersales.com>

Čau,

Refersales.com je v hajzlu. Vůbec se mi to nenačítá. Až budeš online, koukni se na to ASAP (As soon as possible - Nejrychleji jak je možné).

Mír a Mrkve,

Jorge

-----------

Spustil jsem spršku tichých nadávek. Byl jsem celý den venku a Jorge neměl jinoou možnost jak mě kontaktovat. Byl jsem velice skromný, co se týče mých osobních informací - mohl mi však zavolat.

Šel jsem tedy na stránku a očekával jsem nějakou errorovou stránku.

Místo toho mě to přeneslo na jinou stránku.

Bluud.com

-------------

Od: Charles Watts <chwatts@refersales.com>

So, Lis 17, 2012 v 18:15

Pro: Jorge G <ghostjorge@refersales.com>

Jo, vidím to. Přenese mě to na stránku s obrovským pixelovaným obličejem s vypláznutým jazykem.

Myslím že to je místo, web, odkud je funnymouth. Dal jsi mu můj e-mail? I s doménou uvnitř?

C.W.

-------------

Od: Jorge G <ghostjorge@refersales.com>

So, Lis 17, 2012 v 18:23

Pro: Charles Watts <chwatts@refersales.com>

Je to 404 error, ne přesměrování na jinou stránku. Chci to cos hulil. Vše co vidím na Bluud.com je nápis "již brzy".

Nikomu jsem nedal ani hovno.

Jorge

-------------

Od: Charles Watts <chwatts@refersales.com>

So, Lis 17, 2012 v 18:25

Pro: Jorge G <ghostjorge@refersales.com>

Ha ha ha. Fakt vtipný.

-------------

Jorge mi potom e-mailem přeposlal screenshot stránky, na které se zobrazoval 404 error, společně s "již brzy" upozorněním z Bluud.com

Mohl je snadno zfalšovat... Ale proč? Myslím tím pokud to byl nějaký vtip, opravdu mi jeho význam nedocházel.

Když jsem se podíval na své záložky webů, vše bylo v pořádku. Nic nebylo rozházené a nevypadalo to, že by se někdo přihlásil a cokoliv pozměnil.

A přesto, stále tu byl ten rozostřený obličej s vyplazeným jazykem a díval se zpět na mě s jeho prázdnými očními důlky.

A potom, v první řadě vůbec nevím, jak jsem to mohl přehlédnout...

Když jsem se zblízka podíval na obličej, zjistil jsem že vlastně nebyl pixelovaný. Byl složený z malých písmenek, každé mělo specifickou barvu tak, aby dávalo dohromady obraz.

Znovu a znovu, slovo, které tvořilo celý obrázek bylo přímo přede mnou. "funnymouthfunnymouthfunnymouthfunnymouth" v dokonalé spleti nesmyslů dávajících dohromady obrázek.

Cítil jsem se, jako bych plival na obrazovku.

Odblokl jsem si jeho e-mailovou adresu a napsal jsem mu stručný, přiznám že i útočný, dopis. V tu chvíli mě vůbec nezajímalo, jestli dostanu stránku zpátky, jen jsem to chtěl všechno shodit ze svého hrudníku, tu tíhu, tak jsem se mohl zase vrátit do pozice, kdy jsem měl vše pod kontrolou.

Než jsem mohl dokončit dopis... Znovu jsem cítil ten děsivý, studený pocit. Ten "Ne, to nemohlo být..." pocit, kdy víte že je to všechno absurdní, ale zároveň víte že máte pravdu.

Přestal jsem vypisovat hnusné urážky a zkontroloval jsem e-mail...

------------

Od: funnymouth@bluud.com

So, Lis 17, 2012 v 19:00

Pro: Charles Watts <chwatts@refersales.com>

ahoj kámo

------------

Od: funnymouth@bluud.com

So, Lis 17, 2012 v 19:01

Pro: Charles Watts <chwatts@refersales.com>

notak

------------

Od: funnymouth@bluud.com

So, Lis 17, 2012 v 19:01

Pro: Charles Watts <chwatts@refersales.com>

ahoy

------------

Od: funnymouth@bluud.com

So, Lis 17, 2012 v 19:01

Pro: Charles Watts <chwatts@refersales.com>

ahojojahojahoja

------------

Od: funnymouth@bluud.com

So, Lis 17, 2012 v 19:01

Pro: Charles Watts <chwatts@refersales.com>

Já nechci ne

-------------

Od: funnymouth@bluud.com

So, Lis 17, 2012 v 19:01

Pro: Charles Watts <chwatts@refersales.com>

Nepřemýšlím nad tím prosím

-------------

Od: funnymouth@bluud.com

So, Lis 17, 2012 v 19:01

Pro: Charles Watts <chwatts@refersales.com>

Vidím tvůj krásný obličej

-------------

Nejen že byla moje domněnka správná, zároveň mi však napsal v minutě kdy jsem si ho odblokoval. Vlastně se zdálo, že mi psal celou tu dobu co byl zablkokovaný.

Deset dalších e-mailů přišlo, když jsem mu psal.

--------------

Od: Charles Watts <chwatts@refersales.com>

So, Lis 17, 2012 v 19:02

Pro: funnymouth@bluud.com

PŘESTAŇ UŽ SAKRA!

--------------

Z toho stresu mě začala bolet hlava. Moje srdce divoce bilo - ne proto že bych byl vyděšený, ale byl jsem v ráži. Pravděpodobně to byla ta nejotravnější osoba na internetu, schopna vás naštvat - a to už něco znamená.

Díkybohu, proud e-mailů náhle přestal.

Snažil jsem se uklidnit, zhluboka dýchat, ale nezabíralo to. Stále jsem byl neuvěřitelně naštvaný. Pomalu jsem mu poslal další mail.

---------------

Od: Charles Watts <chwatts@refersales.com>

So, Lis 17, 2012 v 19:21

Pro: funnymouth@bluud.com

Čau.

Nerozumím tomu, co mi říkáš a nechápu, co po mně chceš. Možná to bude jazykovou bariérou - je tvůj rodný jazyk Angličtina?

Myslím, že jsi udělal něco s mou stránkou a byl bych rád, kdybys ji vrátil do původního stavu.

Pokud jsi na mě naštvaný, neměl jsem tohle v úmyslu. Možná jsi špatně pochopil něco z toho, co jsem řekl, nebo co jsem myslel.

Prosím vrať mi zpátky mojí stránku a každý si půjdeme svou vlastní cestou.

Děkuji.

C.W.

------------

Čekal jsem.

Přemýšlel jsem o tom, jak zmírnit svůj strach a zjistil jsem, že tato zpráva byla odměřená, ale ne útočná. On si uvědomí chybu, kterou udělal.

Uklidnil jsem se. Všechno bude zase v pohodě.

A pak...

-------------

Od: funnymouth@bluud.com

So, Lis 17, 2012 v 19:23

Pro: Charles Watts <chwatts@refersales.com>

O)_(O

-------------

A tady jsem vybuchl.

Vysoptil jsem vzteky a nebyl jsem schopen se uklidnit.

Zápěstím jsem praštil do monitoru, čímž jsem ho shodil ze stolu. To mě naštvalo ještě víc, zaryl jsem prsty do klávesnice, dokud z ní nezačala pozvolna vypadávat písmenka. Zařval jsem z té přemíry frustrace nad mými věcmi a vztekem nad celou touto situací, vyřítil jsem se z pokoje a shazoval jsem všechno, čeho jsem se dotkl.

Dokud jsem v sobě měl jen špetku z vybuchnuté energie, zničil jsem si spoustu věcí. Byl jsem v ráži. Mít v tu chvíli v ruce zapalovač, celý ten zasraný barák se vším uvnitř bych podpálil a lehl by popelem.

Tu noc jsem ležel na posteli a zíral do stropu snad celou věčnost, než se konečně dostavil spánek. Čekal jsem na spánek a věděl jsem, že budu mít noční můru. Zkrátka jsem to věděl. Takové mám štěstí. Jak překvapený jsem asi byl, když jsem se ocitl na zdánlivě poklidném místě...

V lese.

Znovu jsem ležel v trávě. Relaxoval jsem. Věděl jsem že vše bude v pořádku. Bez ohledu na to, kolik překážek si na mě život připravil, život jde dál. Nic nebylo stálé. Nikdo se mi doopravdy nemohl dostat do hlavy.

Cítil jsem pohyb na svém krku.

Ne. Nic takového. Nic ten moment nemohlo zkazit. Ignoroval jsem červa. Dostanu se odsud pryč.

Cítil jsem pohyb u svých úst. Tentokrát jsem se nemohl probudit. Vždycky když jsem se rozhodl vzbudit se, šlo to... Ale vypadá to, že tuhle příležitost jsem propásl.

A pak to nebyl červ. Byl to prst. A pak další. Tak to šlo dokud čtyři, slizké a kluzké prsty nesvíraly mou spodní čelist.

Nebolelo to když se to stalo.

Bylo to prostě takové lupnutí. Byl to spíš tlak než bolest.

Bylo to rychlé a než jsem si uvědomil co se děje, byl konec.

Poté se mi podařilo vzbudit se. Posadil jsem se a vstoupil jsem do naprosté temnoty. Pomalu jsem došel do koupelny. Rozsvítil jsem světlo.

Stál jsem před zrcadlem a mnul si oči, jak mě ostrá záře světla na moment oslepila.

Zíral jsem do zrcadla několik minut bez jakékoliv reakce. Bez pocitů. Bez myšlenek.

A pak jsem se usmál.

Usmál jsem se jak nejlépe jsem dokázal s mou zlomenou čelistí, která visela až dolů k mému krku. Můj jazyk visel z úst jako nějaký gumový slimák.

Zasmál jsem se - můj smích zněl jaksi hrubě, jinak.

Jaký to překrásný obličej!

Jaký to funny mouth! (nechávám v originálním názvu z následujících důvodů. Funny mouth - "vtipná ústa".)

Funnymouth!

Funnymouth funnymouth funnymouth!

-------------

*lemonlimeskull se přihlásil na #ReferSales

lemonlimeskull: Vidím tvůj krásný obličej.

lemonlimeskull: Ale nemáš proč smutnit!

lemonlimeskull: :)

GhostJorge: Hej, kde do prdele jsi?

GhostJorge: Halo? Charlesi?

GhostJorge: ...

lemonlimeskull: O)_(O

*llemonlimeskull se odhlásil z #ReferSales.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama