The Expressionless

18. září 2017 v 8:50 | ticcichristine
// The expressionless je tu. Já bych něco takového určitě potkat nechtěla, vy ano? ... Enjoy! x)

V červnu roku 1972 se v nemocnici Cedar Senai objevila žena, která byla oblečena jen v dlouhých bílých šatech pokrytých krví. Nebylo nic neobvyklého že lidé, kteří měli poblíž nějakou nehodu či úraz, vyhledali právě proto tuhle nemocnici. Na této ženě však bylo něco, co lidi nutilo hrůzou utéct.

První věcí bylo, že to nebyl tak úplně člověk. Vypadala jako něco hodně podobného figuríně, ale mělo to zručnost a pohyblivost normálního člověka. Její obličej byl bezchybný jako u figuríny, postrádající obočí a napatlaný make-upem.

V zubech drtila kotě, ale svírala jej tak podivně a pevně, že nebyly vidět žádné zuby. Krev stále stříkala z kotěte, dolů na její bílou róbu a na podlahu. Poté to pustila, škubla sebou do strany a zkolabovala.

Od chvíle kdy překročila práh nemocnice až do chvíle kdy byla umístěna na nemocniční pokoj a byl poklizen nepořádek, kdy byla napojena na sedativa, byla úplně v klidu, bez výrazu a bez pohybu. Doktor myslel, že nejlepší bude když ji budou držet pod kontrolou dokud si pro ní nepřijedou příslušné státní orgány a ona neprotestovala. Nebyli schopní z ní dostat nějakou odpověď a mnoho zaměstnanců se cítilo velmi nepohodlně když měli vydržet se na ni dívat déle než pár sekund.

Podruhé když se jí snažili však podat další sedativa, začala se s nimi prát a vzpouzet se. Dva zaměstnanci jí museli držet, když se její tělo znovu zvedlo s tím stejným prázdným výrazem ve tváři. Otočila své bezvýrazné oči směrem k jednomu doktorovi a udělala něco neobvyklého. Usmála se.

Jen co to udělala, doktor vyjekl, zmocněn šokem. Neměla normální lidské zuby, nýbrž dlouhé, špičaté bodce. Bylo nemožné zavřít ústa aniž by se musela nějak poranit!

Doktor na ní chvíli zíral, než se zeptal: ,,Co k čertu jsi?!"

Naklonila hlavu k ramenu, pozorujíc ho se stále stejným úsměvem na tváři. Nastala dlouhá pauza během které byla slyšet ochranka jak běží halou v přízemí. Když uslyšel že už se blíží, v ten moment ona vyskočila dopředu a zabořila své špičaté tesáky do doktorova krku, vyškubla mu krční žílu a nechala ho padnout na podlahu, kde lapal po dechu a dusil se vlastní krví. Postavila se a sklonila se až nebezpečně blízko nad doktorem, dívající se do jeho očí ze kterých pomalu vyprchával život.

A pak mu něco pošeptala do ucha.

,,Já... Jsem... Bůh."

Jeho oči se naplnili strachem jak jí sledoval jak klidně odchází pozdravit se s ochrankou. Poslední co viděl jak je všechny napadla, jednoho po druhém.

Doktorka, která její útok přežila, ji pojmenovala jako "The Expressionless - Bezvýrazná".

To bylo poprvé a naposledy co byla tato žena spatřena.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama