White with red

21. srpna 2017 v 23:29 | ticcichristine
//Než se vrhnu naa další část Jeffa, možná sepíšu ještě mezitím nějaké kratší. Tady je jedna z nich - enjoy! x)

Muž vstoupil do hotelu a přešel k recepci. Žena za recepční deskou mu podala jeho klíč a řekla mu, že na cestě do jeho pokoje je jeden pokoj, který není označen číslem, je zamčen a nikdo nemá povolení do něj vstoupit nebo se tam potloukat. Objasnila to tak, že to bylo skladiště a je nyní zataraseno. Upomenula ho na to několikrát, než dovolila aby odešel. Následoval tedy ženiny instrukce, šel tedy přímo do svého pokoje a lehl si do postele.

Nicméně, ženino naléhání v něm probudilo píchnutí ostnu zvědavosti, takže následující noc prošel chodbou ke dveřím a zkusil kliku. Samozřejmě, bylo zamčeno. Sehl se a podíval se skrze širokou klíčovou dírku. Cítil chladný závan větru, jež mu vanul do očí. Spatřil hotelový pokoj, jako byl ten jeho a v rohu místnosti seděla ženna, jejíž pleť byla dokonale bílá. Opírala si svou hlavu o zeď, tvář otočenou ode dveří. Muž chvíli jen zmateně zíral. Byla to celebrita? Majitelova dcera? Téměř ze zvědavosti zaklepal na dveře, ale nakonec se rozhodl to neudělat.

Jak se stále díval, žena se zničehonic prudce otočila, což způsobila že odskočil ode dveří, doufajíc že ona žena nezjistí že ji takto špehoval. Potichu se vykradl zpátky do svého pokoje. Další den se vrátil a podíval se znovu skrze širokou klíčovou dírku. Tentokrát však vše, co viděl, byla červená barva. Nemohl vidět nic kolem, nic jen jasně rudou barvu, neuhýbající. Žena pravděpodobně zjistila, že ji minulou noc špehoval a zablokovala výhled klíčovou dírkou něčím červeným. Cítil se zahanbeně, že se žena kvůli němu cítí tak nepohodlně, a doufal že si nestěžovala ženě na recepci.

Rozhodl se proto dostat z ní nějaké informace. Žena si povzdechla a zeptala se: ,,Díval jste se skrze klíčovou dírku?"

Muž jí řekl že ano. Žena odpověděla: ,,Dobrá tedy. Myslím, že bych vám mohla povědět co se v tom pokoji stalo. Před nějakou dobou, muž tam zabil svou ženu a dokonce i teď, po takové dlouhé době, kdokoliv tam zůstane se stále cítí velmi nesvůj. Ale ten muž a jeho žena nebyli obyčejní. Byli kompletně bílí, s vyjímkou jejich očí. Ty byly rudé."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama