Eyeless Jack

9. července 2017 v 12:50 | ticcichristine
Zdravím, mé jméno je Mitch. Jsem tu, abych vám vyprávěl událost, která se mi přihodila. Nevím, jestli to bylo něco paranormálního, nebo jaká stupidní slova používají lidé k tomu, aby popsali nadpřirozený úkaz, ale poté, co mě ta věc navštívila, v paranormální kecy věřím. .

Týden poté co jsem se přistěhoval ke svému bratrovi Edwinovi, po tom, co mi zabavili dům, jsem si vybalil všechny své věci. Edwinovi se zamlouval nápad s nastěhováním, jelikož jsme se neviděli 10 let a tak jsem z toho byl také nadšený. Po nastěhování jsem brzy usnul. Týden poté jsem kolem jedné hodiny ráno zaslechl zvenčí podivné zvuky. Pomyslel jsem si, že to bude nejspíš mýval a tak jsem se znovu pokusil usnout. Ráno jsem o tom řekl Edwinovi a on souhlasil.

Nicméně další noci se mi zdálo, že jsem slyšel jak se otevírá okno a ozvalo se tlumené těžké žuchnutí, jak něco vstoupilo do mého pokoje. Zvedl jsem se na loktech abych se rozhlédl po pokoji, ale nic jsem neviděl. Dalšího rána, Edwin upustil svůj hrnek s kafem, když mě uviděl. Zavedl mě k zrcadlu, abych se na sebe podíval. Na mé levé tváři byl velký šrám.

Poté co jsme dorazili do nemocnice, doktor mi řekl že jsem musel být náměsíčný, protože mi ukázal něco, co mi zmrazilo krev v žilách. Vyhrnul mé tričko aby mi ukázal sešité místo, kde se nacházeli mé ledviny. Díval jsem se mu do očí, své doširoka rozevřené. ,,Nějak jste minulou noc přišel o svou ledvinu. Jak, to nemáme tušení. Je mi to líto, Mitchi." Oznámil mi doktor.

Příští noci nastal zlom. Vzbudil jsem se kolem půlnoci a viděl jsem něco vskutku strašného. Zíral jsem tváří v tvář na tvora v černé mikině, s modrou maskou bez nosu či úst a zíral na mě. Věc, která mě vyděsila nejvíc byla, že ten tvor neměl žádné oči. Jen prázdné, černé oční důlky. Z těch prázdných očních důlků vytékala nějaká podivná černá látka. Popadl jsem kameru ležící poblíž a pořídil jsem snímek. Po tom, co jsem toho tvora vyfotil se na mě vrhl, drápy se snažíc dostat k mým plicím. Zastavil jsem to tím, že jsem to kopl do obličeje. Utekl jsem z pokoje, beroucí svou peněženku. Peníze budu potřebovat. Utekl jsem z bratrova domu ven do noci. Nakonec jsem se dostal do lesa poblíž Edwinova domu a zakopl jsem o kámen.

Upadl jsem do bezvědomí a probral jsem se v nemocnici. Lékař vstoupil do pokoje. Byl to ten samý doktor který mě ošetřoval už předtím. ,,Mám dobrou a špatnou zprávu, Mitchi." Začal doktor. ,,Dobrá zpráva je, že máte jen drobná zranění a vaši rodiče si vás přijdou vyzvednout." Vydechl jsem úlevou. ,,Ta špatná zpráva je že váš bratr byl zabit nějakou... věcí. Je mi to líto, Mitchi."

Moji rodiče mě zavezli zpět do Edwinova domu, abych si pobalil všechny své věci, což jsem taky udělal. Po vstoupení do svého pokoje jsem pociťoval strach, ale snažil jsem se zůstat v klidu. Popadl jsem svou kameru a zastavil svou chůzi. V chodbě vedoucí k mému pokoji jsem spatřil Edwinovo tělo a něco ležícího vedle něj. Vzal jsem tu malou věc, aniž bych si ji nějak pozorněji prohlédl a nasedl jsem k rodičům do auta, nechávajíc za sebou Edwinovo mrtvé tělo. Podíval jsem se na tu věc, kterou jsem předtím sebral a skoro jsem se pozvracel. Držel jsem v ruce svou zpola snězenou ledvinu, na níž byla divná černá látka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama