Blindmaiden.net

14. července 2017 v 17:49 | ticcichristine
//Enjoy! x)Blind maden je strašidelná městská legenda pocházející ze Španělska která pojednává o bizarní stránce, která nabízí strašidelný zážitek.
Naneštěstí, tento zážitek může být i smrtelný.

Tato novodobá městská legenda koluje po všech školách po celém Španělsku. V šeptačkách a povídačkách, lidi mluví o divné stránce nazývané "The Blind Maiden".

Tato legenda není mimo Španělsko rozšířená. Zaujalo mě to, když mi o tom pověděla má přítelkyně ze Španělska.

Říkají že většinou, webová stránka bývá offline, není proto možné se na ní dostat, bez ohledu na to jak moc se snažíš. Ačkoli, vzhledem k povídačkám, jsou tu tři pravidla která musí být dodržena ke spuštění webu:

1. Musíš být úplně sám.

2. Musí být zhasnutá všechna světla v domě.

3. Musíš jít na stránku o půlnoci za úplňku.

Pokud dodržíš všechny z těchto pokynů, budeš schopen dostat se na stránku webu The Blind Maiden. Jakmile se jednou na tento web dostanete, budete rádi pokud budete mít možnost tento web vůbec kdy opustit..

Vaše oči začnou být zahlcovány spoustou fotografií se zkroucenými, ječícími obličeji. Fotografie jsou chlapců a dívek, jejich tváře zkroucené strachy, jejich ústa zaseknutá v němém výkřiku. Nemají oči. Obrázky probliknou rychle, potom začnou proskakovat jedna po druhé bez jakéhokoliv důvodu.

Vzhledem k legendě, vyskočí tam malý text psaný španělštinou - v hrubém překladu je to asi něco jako toto:

,,Tato webová stránka vás přenese na zcela novou úroveň hororu. Hrůza, která zaměstná všechny tvé smysly. Musíš být velmi opatrný aby jsi na nic neklikl náhodou.
Budeš ponořen do reálného zážitku příšerného strachu. Klikni na potvrzující tlačítko a aktivujte váš zážitek."

Pod textem se objeví dvě tlačítka, "Přijmout" a "Zamítnout".

V tom momentě budeš pravděpodobně velmi zvědavý/á. Pravděpodobně se přistihneš jak už už chceš kliknout na tlačítko "přijmout"". Nedělej to. Pokud to přijmeš, držíš život ve svých vlastních rukou. Klikneš na "Zamítnout" a budeš v bezpečí.

Tohle je určené pokud jsi zvolil/a tlačítko "Přijmout." :

K tvému překvapení a strachu, na tvém monitoru se objeví tmavá silueta jdoucí přímo k tvému domu! Chceš se probudit. Chceš aby to byla jen obyčejná noční můra.

Sleduješ jak prochází a vchází do stejného pokoje ve kterém sedíš. Uvidíš na obrazovce počítače svá vlastní záda. Potom za sebou ucítíš něčí přítomnost.

Ucítíš poklepání na tvém rameni.

Poslední věc, kterou před smrtí uvidíš, je tvář slepé ženy, jak se na tebe dívá bez slitování jejíma hroznýma očima.

Vzhledem k tomu co jsem byla schopna vyhledat, říká se že Blind Maiden vyjme tvé oči a v agónii vyfotografuje tvůj obličej.

Pak už budeš navždy součástí této hrůzné galerie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama