The origin of Laughing Jack/Laughing Jackův původ (2. část)

13. června 2017 v 22:58 | ticcichristine
/ Enjoy. x) 3. část, která bude z Původu LJ poslední bude zítra.

Uběhlo třináct let do noci, kdy Isaacův otec přišel domů úplně opilý a dostal se do potyčky se svou ženou, tak jako obvykle. Vyvrcholilo to opět až k fyzickému násilí, ale tentokrát již nevstala. Isaacův otec ubil matku k smrti, nadělal z ní krvavou kaši. Byl mu dán trest smrti oběšením, který se uskutečnil následujícího dne. Fakt, že měl nyní oba rodiče mrtvé znamenalo pro nyní dvaceti-letého Isaaca že zdědil dům, v němž vyrůstal. Laughing Jack byl velmi překvapen, když zaslechl kroky jeho starého kamaráda jdoucího po schodech nahoru do pokoje, poprvé za třináct let, přestože to nebylo setkání v jaké Jack doufal.

Isaac vypadal... Jinak. Nejen že byl starší, ale měl ve tváři pochmurný výraz. Už to nebyl ten malý chlapec, plný naděje a zvědavosti, kterého před třinácti lety znával. Jack dychtivě očekával, až ho Isaac vysvobodí z jeho vězení, na což čekal spoustu let, ale Jackova krabička ležela stále v rohu místnosti odstrčená a nepovšimnutá s dalšími zaprášenými nechtěnými krámy. Isaac zcela zapomněl na svého bývalého přítele, zavrhl část svého dětství, svých myšlenek. Překvapivě, s Laughing Jackem to udělalo... Neudělalo to s ním nic. Nic necítil. Byl prázdný. Třináct let čekání a zklamání zanechalo černobílého klauna bez jakéhokoliv smutku či sebelítosti. Jack zůstal v jeho krabičce, bezbarvý a bez emocí.

Dalšího dne nastoupil Isaac do práce. Pracoval jako čalouník a vyráběl nábytek pro významné lidi v Anglii. Jack čekal v zajetí. O několik hodin později se opilý Isaac vrátil domů a klopýtl na schodech, vedoucích do jeho pokoje, ale tentokrát s sebou někoho měl. Byla to žena, kterou Isaac vyzvedl toho večera v jednom baru. Byla překrásná, měla blonďaté vlasy a safírově modré oči a pod jejím úsměvem srdce roztálo. Laughing Jackova pozornost se obrátila k hostu. ,,Kdo je to? Tvůj nový přítel? K čemu Isaac potřebuje nové kamarády? Myslel jsem si, že jsem Isaacův jediný přítel..." Přemítal Laughing Jack sám pro sebe v jeho vězení. Isaac a mladá dáma se posadili na Isaacovu postel a bavili se o životě v Londýně. Isaac prohodil vtip o počasí a oba dva se zasmáli.

Laughing Jack závistivě zasyčel nad Isaacovým novým přítelem. Pohlédli si hluboce do očí a jen co přiblížili rty k sobě, vzešel z toho vášnivý polibek, kdy se vkradli jazykem do úst jeden druhému. Jacka vyvedl tento projev náklonnosti z míry, jelikož nikdy předtím líbání neviděl. Jak se polibky stávaly více vášnivějšími, Isaac dlaní pohladil dívku po stehně až k lemu šatů, ona však, červenající se, odsunula Isaacovu dlaň pryč. Isaac znovu zabrousil rukou, tentokrát až k jejímu spodnímu prádlu. Žena, která byla Isaacovým sexuálním chováním velmi znepokojená, odtáhla se od něj jak jen bylo možné a prudce mu dala facku. Isaacovy oči potemněly a podíval se na ženu s neskrývanou vzteklou vášní poháněnou opilým vztekem.

,,HLOUPÁ DĚVKO!" Zařval Isaac a dal dívce pěstí.

Laughing Jackovi se rozšířili zorničky, jak se stal svědkem toho, jak z jejího nosu začaly téct pramínky krve. ,,Co je tohle za hru?" Pomyslel si, jeho oči neposkvrněné jakoukoli formou násilí. Isaac pevně držel dívčino zápěstí a druhou rukou přes dívčin pláč se jí snažil dostat do kalhotek. Vystrašená dívka se snažila všemožně bránit a odstrčit Isaaca od sebe, ale byl oproti ní příliš silný. Silně jí stiskl prsa, než jí surově zatáhl za vasy, až musela zvrátit hlavu a jazykem jí putoval po krku dolů. Když se přesunul zpět k ústům a jazyk jí narval téměř až do krku, dívka se bránila tak, že skousla Isaacův jazyk jak nejsilněji mohla. Jackovi se rozřířily oči a se zvědavostí sledoval, jak jeho starý přítel pustil dívku a držel si ústa, naplňovaná teplou, rudou krví. Vystrašená dívka se převalila z postele a spadla na podlahu, postavila se však a uháněla k východu. Isaac sebou rychle trhl a chytil jeho prchající hračku za lem šatů.

Zdivočele zatáhl zpátky, ze stolku vedle postele popadl stojanový svícen a vší silou jím praštil dívku do týla hlavy. Krev se všude rozprskla jako když o zem šlehnete s vodním melounem. Krev pocákala stěny pokoje jak se dívčino tělo svíjelo na zemi v křečích několik vteřin, dokud nezůstala ležet bez hnutí. Krev byla všude, pár kapek se dostalo i na Laughing Jackovu krabičku, který si onu show velmi užíval. Poprvé za třináct let si úsměv našel cestu na Laughing Jackovu tvář a znenadání tiché zahihňání sklouzlo z jeho rtů. A pak další a další, dokud se Jack chechtavě nesmál, až vyl smíchy uvnitř jeho zapečetěné krabičky.

,,Jaká nádherná fascinující hra!" Pomyslel si Jack, jak sledoval nehybnou dívčinu postavu na zemi, její blonďatě zlaté vlasy se zbarvovaly doruda krví.

Jak adrenalin z Isaacova těla pomalu vyprchával, došlo mu že se musí postarat o tělo. Vzal dívčino mrtvé tělo a pleskl s ním o postel, poté opustil pokoj, zavírajíc za sebou dveře, které zamkl poté co vyšel z domu. Vrátil se až k večeru a když opět vstoupil do pokoje, nesl si s sebou kovové zbytky z jeho čalounické práce. Poté smetl z dřevěné desky stolu veškeré harampádí na stěnu naproti dveřím a poté přesunul postel se zakrváceným mrtvým tělem dorpostřed pokoje. Tohlle nedalo jen Isaacovi prostor k práci, ale Laughing Jack měl tak mnohem lepší výhled. Jack vše pozoroval s neslábnoucím úšklebkem na rtech, jak Isaac hrál jeho novou hru se zašpiněným tělem. Jakmile si Isaac vše připravil, pustil se do díla.

Nejdříve ze všeho položil jeho velkou černou tašku na pracovní stůl. Obsahovala nože, kladívka, kleště a další nnářadí, které nyní leželo před ním. První vzal do ruky zakřivený čalounický nůž, kterým dívčino tělo opatrně stáhl z kůže. Kůži rozmístil na stojany aby se vytáhla a stala se z ní useň. ( Pozn.- Vysušená, opečovávaná a vydlabaná kůže užitá ke kožnímu zpracování.) Když vše bylo na místě, použil svou ruční pilku, aby jí odřezal paže, nohy a hlavu a přerušil tak několik rodin červů v procesu. Po naplnění odpadkového koše bělidlem a dalšími různými chemikáliemi, položil do něj části těla, dokud maso nebylo zcela odstraněno z kostí. Isaac vytáhl kosti z mrtvolné šťávy, položil je na stůl a potom, v závěsu černé noci, sebral plný koš a vyklopil jej do londýnské kanalizace, kudy se dostal až do přístavu.

Následující tři dny, Laughing Jack se zájmem sledoval jak Isaac inspirovaně přetváří lidské ostatky v hrůzostrašné, ale přesto svým způsobem groteskní, křeslo. Stehenní kosti posloužily křeslu jako zadní nohy, holeň včetně chodidla byla použita na přední nohy křesla. Prkna byla využitá na základ křesla a opěradlo, jehož podpěra se skládala z páteře, podporující křeslo jako pilíř. Pažní kosti byly použité na ruční opěradla a byly vyztuženy (podpořeny) několika žebry.

Nyní kožovité maso bylo ušito jako sedadlo a opěradlo, zlaté vlasy vpletené do podšívky základu. Vrchol onoho skvostného díla byl ozdoben lebkou, jež kdysi patřila dívce s andělsky blond vlasy, safírově modrýma očima, jejíž úsměv přinnutil roztát každé srdce. Isaac byl přiměřeně spokojen s jeho prací a Laughing Jack byl ohromen úžasnou kreativitou jeho někdejšího přítele. Po této noci, Isaac se již nikdy víc nedotkl ani kapky alkoholu, byl totiž nyní opojen zcela jinou, hrůzostrašnější žízní.

V následujících týdnech, Isaac provedl několik vylepšení v jeho malé dílně hrůzy. Matraci z postele odstranil a nahradil ji dlouhými dřevenými prkny a poté přidělal k nohám postele pouta. Takto si bude moct vychutnat onu zábavu se svými hosty po delší dobu, bez jejich zoufalých a drzých pokusů o útěk. Isaac potřeboval jen jednu, konečnou věc než mohl uspořádat další morbidní párty. Pracoval na tom celý týden, ručně vyřezával ze dřeva.

Poté co byla vrstva bílé barvy nanesena, Isaacovo dílo bylo hotové. Byla to dřevěnná maska, připomínající něco, co by mohlo být nošeno na maškarní bál. Maska měla svraštělé obočí a dlouhý nos a vyvolával tím strach u svých milovaných hostů. S jeho nově zhotovenou tváří se jeho pokoj přeměnil v krvavé vražedné doupě a saac Lee Grossman byl tak zcela odhodlán a připraven přivést si novou hračku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama