The licked hand

3. června 2017 v 12:26 | ticcichristine
Tuto creepypastu jsem si vybrala, jelikož to byla úplně první creepypasta kterou jsem četla. V té době jsem ještě ani netušila, že to creepypasta je, ale víte co?
Nečtěte, pokud máte psa.
Just kidding. Enjoy. x)

Když jsem byla tak v pubertě, nerada jsem zůstávala sama doma. Nevím pořádně ani proč, ale byl to pro mě dost nepříjemný pocit. Možná, že v krajním případě by bylo možné nazvat to i fóbií.

Jednou byli rodiče pozváni na nějaký večírek - nevím přesně o co šlo, ale nejspíš tam bylo dost alkoholu a celkově, bylo to pro dospělé a já na tohle nikdy nebyla, nic záživného pro mě. Dohodli jsme se tedy se sousedem, že mi půjčí jeho psa, vlčáka, abych nebyla doma sama a cítila se trochu příjemně.

Byl to velmi poslušný pes a než jsem šla spát, pečlivě jsem vše pozavírala a zkontrolovala několikrát všechny zámky na dveřích a okna.

V noci ležel vlčák vedle mé postele a abych si jeho přítomnost ověřila, vždy jsem z postele svěsila dlaň, kterou mi olízl. Poznala jsem tak, že leží poslušně stále u postele.

Někdy kolem půlnoci mě vzbudily zvláštní škrábavé zvuky. Rozespale jsem se došourala do předsíně, odkud onen zvuk přicházel.

V hale seděl pes a úporně škrábal na dveře. Neviděla jsem nic, co by ho tak dráždilo a otevřela jsem proto dveře, abych se podívala.

Nic tam nebylo, ale vlčák se hlasitě rozštěkal a tak jsem dveře raději přibouchla. Nesouhlasně zakňučel, dotáhla jsem ho proto zpět k posteli a řekla mu, aby zůstal.

Jeho přítomnost jsem si ověřovala tak, že jsem pokaždé svěsila ruku dolů a on mi jí olíznul.

Vzbudila jsem se a podívala se vedle postele, ale pes nikde nebyl. Vstala jsem a šla se po něm porozhlédnout. Došla jsem do kuchyně, obýváku i ložnice rodičů, ale nikde nebyl. Pískala jsem a mlaskala, abych ho přivolala, žádná reakce se však nedostavila.

Když jsem přišla ke koupelně, zamrazilo mě.

Uprostřed koupelny leželo psí tělo bez hlavy, která ležela odříznutá o kus dál. Udělalo se mi z toho celého extrémně špatně.

Pohlédla jsem na zrcadlo, na kterém byl krví napsán vzkaz.

Nejen psi umí olizovat ruce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama